MÖBLER / Bord / Soffbord 17547177
nr 1754 7177
Soffbord
Orientaliskt med bendekor av elefanter. Bredd: 90 cm. Djup: 60 cm. Höjd: 83 cm
Kondition: slitage, skador, saknar 1 st bete
Utrop:
1.500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 02:07:02)
Uppdatera
Visning
Auktionen
avslutas:
måndag 26 januari kl 18:44:08
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor